Adres

Barbaros Mahallesi Akasya Sokak No:19/B Çanakkale
Telefon : 0286 214 2656 Fax :0 286 214 26 51
serdal@ceylanmuhendislik.com.tr

Ariston

Sırala:  
ARISTON CARES PREMIUM YOĞUŞMALI KOMBİ (601232)

Ariston Cares kompakt ve duvar tipi yoğuşmalı kazan, küçük ebatları sayesinde teknolojiyi ve kurulum kolaylığını kombine eder.

Isıtma ve  ev kullanımı için sıcak su üretimi için kullanılan (güç 24 kW) versiyonları mevcuttur ve Bus Bridgenet® iletişim protokolü ile sisten konfigürasyonuna entegre edilmek için ayarlanmıştır.

İtalya’da tasarlanan ve üretilen Cares Premium yoğuşmalı kazanayrıca güneş enerji sistemlerini yönetebilirler ve ayrıca donma ve kireçlenme önleyici sistemlerle ve sirkülasyon pompasının kilitlenmesini önleyici sistemlerle donatılmışlardır. 

3,850.00TL
ARISTON CLAS ONE YOĞUŞMALI KOMBİ (374622)

Clas Premium Evo duvar tipi yoğuşmalı kazanlar, Ariston yoğuşmalı kazanlar ürün gamı ile ev konforunu birleştiren ideal bir çözüm sunmaktadır. Yenilikçi teknolojisi sayesinde egzoz gazlarının enerjisini yeniden kullanmayı mümkün kılar ve termal etkinliği artırır ve atık üretimini bertaraf eder.

Clas Premium Evo yenilikçi tasarımı ve tek hacimli yapısı ile karakterize olmuştur ki bu da daha güçlü bir yapıyı ve bakım kolaylığını garanti eder. Kısmen korunmuş alanlara bile kolaylıkla kurulabilir ve arkadan aydınlatmalı çok fonksiyonlu LCD gösterge ile donatılmıştır. Clas Premium Evo yoğuşmalı kazanlar yüksek etkinliğe sahip modüle edici sirkülasyon pompası (1:5 oranında) ile donatılmıştır.

Yeni Bus Bridgenet® iletişim protokolü yolu ile sistem konfigürasyonu ile entegrasyon, çok bölgeli ve çoklu ısı termal kontrolü ile entegre olması için ayarlanmıştır, Clas Premium yoğuşmalı kazanları ayrıca güneş enerjili sistemleri yönetebilmek için de konfigüre edilebilir. 

4,250.00TL
ARISTON GENUS ONE YOĞUŞMALI KOMBİ (497303)

Ariston Genus Premium Evo duvar tipi yoğuşmalı kazanı bu ürün gamındaki nihai ifadedir.

Teknolojileri sayesinde, yoğuşmalı kazanlar  egzoz gazlarından enerjiyi geri kazanır, ve konvansiyonel kazanlardan daha yüksek bir termal etkinlik elde etmenizi ve atıklardan kurtulmanızı sağlayan bir kalorifik değer artışına imkan tanır.

Genus Premium Evo yoğuşmalı kazanları, bunların eski nesil kazanlara kıyasla %35 e kadar daha fazla enerji tasarrufu ile dahili ve harici ısı değişikliklerine göre kendisini ayarlamaları sağlayan yenilikçi teknoloji sayesinde daha yüksek performanslar sağlar.

Ariston yoğuşmalı kazanları, yeni susturucuları ve ses absorbe eden panelleri sayesinde akustik konfor sağlar ve güneş enerjili sistemleri yönetmeye ayarlanmıştır. Genus Premium Evo, 24, 30 ve 35 kW güç oranlarında ısıtma ve sıhhı tesisat suyu üretiminde kullanılan versiyonları ile mevcuttur. 

4,500.00TL
Sayfa Başına      Gösterme 1 için 3 arasında 3 ( 1 Sayfalar)
  • 1